SPOTTER

Piotrkowska 242
26-300 Opczno
+48 ... (pokaż kontakt)
 
O Nas

SPOTTER › Lohr 1.63 Evolution 2007r.

Lohr 1.63 Evolution 2007r.

139 000 PLN
(netto)
Rok:
2007
Kraj:
Polska
Województwo:
Łódzkie
Miasto:
Opoczno

Szczegóły

* Zabudowa Po Kabinę w GLOBIE * EUROLOHR 1.63 z 2007r. * Pełny Ocynk * Zabudowa niedawno odnowiona * Piaskowanie i malowanie * Nowe Opony i hamulce * 100% Rurki, Przewody, Rozdzielacze, Teflony * Belki, kliny i pasy w komplecie * MOŻLIWOŚĆ ZAŁADUNKU 10 AUT GOTOWA do pracy od zaraz. Nie wymaga wkładu finansowego. SUPER STAN TECHNICZNY I WIZUALNY. * Możliwość Sprzedaży z Ciągnikiem Siodłowym Tel.
pokaż kontakt
SZYBKIE / PROSTE / TANIE FINANSOWANIE * finansowanie NOWO otwartych firm * szybka decyzja leasingowa / kredytowa * kredyt /leasing * procedura uproszczona * czas realizacji leasingu maksymalnie 5 dni !!! * indywidualne podejście Kontakt Leasingowy , Agnieszka tel.
pokaż kontakt
Wszystkie informacje dotyczące niniejszego przedmiotu sprzedaży nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego jak również nie powinny być rozumiane jako aukcja internetowa i należy je traktować wyłącznie jako zaproszenie do negocjacji w celu ewentualnego ustalenia właściwości, specyfikacji i treści umowy która zostanie zawarta w formie pisemnej. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. - Dodatkowe informacje: Numer oferty: AKL63Z1G
(czytaj więcej ...)
Liczba wyświetleń: -